سایر مواد شیمیایی

 خانه / فروش / مواد شیمیایی / سایر مواد شیمیایی
  مواد شیمیایی

 

  پلی‌آلومینیوم کلراید
در سالهای اخیر، پلی آلومینیوم کلراید (Poly Aluminium Chloride) که به اختصار PAC نامیده می شود، به طور گسترده‌ای به عنوان جایگزینی برای دو منعقد کننده قدیمی سولفات آلومینیوم و کلروفریک مورد استفاده قرار گرفته است.

 

  سولفات فرو
سولفات آهن 2 یا فرو سولفات (Fe2(SO4)3، FeSO4) ترکیبی است که بسته به pH می‌تواند به صورت کریستالهای آبی یا سبز رنگ تولید گردد. در حالت عادی در ترکیب سولفات آهن هفت مولکول آب وجود دارد و که در صورت خشک شدن شش مولکول آب را از دست داده و تبدیل به پودر سفید رنگ تک آبه (منو هیدرات) می‌شود.

 

  آلوم
سولفات آلومینیوم به فرمولAl2(So4)3.(NH4)2So4.24H2O(زاج سفید) محصولی به شکل نباتی، گرانول و یا پودر می‌باشد که محلول آن در آب دارای PH اسیدی است و با استفاده از هیدروکسید آلومینیوم تولید می‌گردد.

 

پلی‌الکترولیت

 

  
کلسیم کلرید
کلریدکلسیم با فرمول شیمیایی CaCl2(کلسیم کلرید، کلسیم دی کلراید) یک ترکیب شیمیایی متشکل از کلسیم و کلر است. این ماده در آب بسیار محلول است. کلرید کلسیم یک ماده بلورین سفید رنگ است. شکل ظاهری آن به صورت دانه دانه ، کلوخه یا پرک می‌باشد.

 

کلسیم هیپوکلریت
هیپوکلریت کلسیم به فرمول Ca(OCl)2(پرکلرین) به وسیله واکنش کلر با شیر آهک در مجاورت سدیم هیدروکسید در طی یک فرآیند چند مرحله‌ای، دوغاب پرکلرین تهیه می‌شود که متعاقباً با فیلتراسیون و خشک نمودن، گرانولهای پرکلرین بدست می‌آید. این ماده ضد باکتری (ضد بو)، گند زدا، ضد عفونی کننده، ضد قارچ و معرف سفید کننده می‌باشد. و به علت فرّار بودن کلر آن باید در ظروف در بسته و در جای خشک و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری گردد.

 

کلرید منیزیم
   کلرید منیزیم در  کیسه های 25 کیلوگرمی و پک‌های 1 کیلوگرمی تولید می‌شود. این اسید در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی می‌باشد و در انواع کلرید منیزیمچینی موجود می‌باشد. لطفا جهت اطلاع از قیمت کلرید منیزیمبا شرکت فنی و مهندسی پالاگر تماس حاصل فرمایید.

 

اسید نیتریک
اسید نیتریک یک اسید قوی و مایعی خورنده است که توسط اکسیداسیون آمونیاک و سپس واکنش احیایی با آب بدست می‌آید. اسید نیتریک خالص و بی رنگ بوده و یک عامل اکسید کننده می‌باشد

 

اسید سیتریک
اسید لیمو یا اسید سیتریک یک اسید ملایم معدنی با فرمول ساختاری C6H8O7 می‌باشد. دلیل نام گذاری این ماده، وجود آن در ترکیب لیمو ترش و سایر مرکبات است به طوری که در حدود 8% وزنی این گونه میوه‌جات را تشکیل میدهد

.

SMBS

EDTA

رزین